Mała architektura CUDDY

Dane Produktu

Organic range jest dynamiczną serią mebli ulicznych (mała architektura) o nowoczesnym kształcie zaprojektowanym przy użyciu modelowania 3D. Materiałem używanym do produkcji mebli z tej serii jest agregat kamienny przelewany do form żywicznych. Po utwardzeniu meble malowane są dwukrotnie, najpierw lakierem epoksydowym w kolorze płomienno czerwonym RAL 3000, czarnym RAL 9005 lub czysto białym RAL 9010, a następnie lakierem poliuretanowym, takim samym jak samochody.

CUDDY – duże, ergonomiczne fotele z bardzo wygodnymi siedziskami – mała architektura

Galeria Produktu

  

Dane techniczne

Wymiary 828 mm x 845 mm

Wysokość – 830 mm

Waga jednego fotela 660 kg

ORGANIC RANGE katalog >>>

Bellitalia – jeden raz na całe życie – trwałość, piękno i funkcjonalność!

Firma Belitalia istnieje od 1970 roku. Rozpoczynała od produkcji prefabrykatów betonowych. W ciągu pierwszych 10 lat działalności firma stała się wiodącym w Europie producentem mebli ulicznych (mała architektura) oraz obiektów małej architektury. Fabryka znajduje się we Włoszech niedaleko Wenecji.

Misją firmy Belitalia jest udekorowanie ulic pięknymi, stylowymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, które udekorują miasta raz i na zawsze.

Belitalia jest europejskim liderem technologii w swojej branży. Od 2001 roku posiada certyfikaty UNI EN ISO 9001: 2000.

Belitalia posiada znaczący udział w produkcji betonowych, żeliwnych i marmurowych produktów małej architektury. W ofercie możemy znaleźć ławki, kwietniki, donice, słupki, kosze na odpady, wiaty przystankowe, fontanny, stojaki rowerowe. Wszystko najwyższej jakości, z długą gwarancją użytkowania.

Produkty Belitalia produkowane są z najwyższej jakości batonu, marmuru, żeliwa, stali nierdzewnej, drewna i miedzi. Cała produkcja opiera się na opatentowanych, innowacyjnych technologiach.

4city-pl.eu