HomeO Firmie

O Firmie

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy 4CITY

4CITY to marzenie i pasja, która po latach zbierania doświadczeń w dziedzinie małej architektury miejskiej została przeobrażona w rodzinną firmę.

Przez ponad 10 lat mieliśmy przyjemność rozmawiać oraz współpracować z pracownikami urzędów miejskich odpowiedzialnymi za aranżacje rynków, parków, deptaków, ulic w miastach. Dzięki ich wizjom, poradom oraz sugestiom udało się nam stworzyć idealną ofertę wyposażenia miast.

W tym celu dysponujemy własnym zapleczem techniczno-projektowym,  w którym powstają nowe pomysły jak i idealne rozwiązania techniczne.

 

Produkcja

Ważną częścią naszej firmy jest miejsce produkcji gdzie w życie wcielane są zaprojektowane dla Państwa produkty. Powstają tu ławki, kosze na śmieci, latarnie miejski, które są w stałej ofercie.

4 CITY to firma, która wykonuje także produkty na specjalne życzenie klienta.

Cynkowanie

Produkty, które już powstały, zostają wysłane do niemieckiej firmy  Lehmann & Lehmann, która metodą ocynku ogniowego zabezpiecza stal przed powstawaniem korozji. Dzięki najwyższej technologii nasze produkt mają długoletnią gwarancję.

Malowanie

Tak zabezpieczone produkty zostają poddane procesowi malowania proszkowego, który nadaje wysoką wartość estetyczną naszym wyrobom. Dzięki wypalaniu farby proszkowej w temperaturze ok. 200 stopni Celciusza uzyskujemy wspaniały efekt kolorystyczny oraz dodatkową, długotrwałą powłokę antykorozyjną. Tak wykonany produkt zostaje przedstawiony Państwu przez naszych kompetentnych doradców i pracowników biura obsługi klienta, którzy odpowiadają za Państwa udane inwestycje we własne miasto.

 

4city-pl.eu